MU Kolovraty

16.05.2018 19:23

Dnes jsme nastoupili na MU 2009/10 a brali jsme to jako generálku na turnaj, který hrajeme příští týden. Kluci si po roce zahráli systém 4+1 a zápas byl plný nepřesností, chaosu a nesoustředěnosti. Každá čtvrtina se nesla v jiném duchu. První čtvrtina byla taková rozkoukávající se, kde se kluci hledali a nevěděli co mají hrát, i přesto jsme jí hravě zvládli. Druhá ovšem byla zoufalá, chyběla jakákoliv souhra, bylo zde plno nepřesností a špatně řešených situací. Naproti tomu přišla třetí, kterou kluci zahráli skvěle. Nádherné kombinace, jednoduše a výborně vedené rozehrávky, prostě nádhera. Do čtvrté části jsme bohužel vstoupili výkonem jako ve druhé, ale od poloviny zápasu jsme zase začali hrát jednoduchý a velice účelný fotbal, který mě opět potěšil. Střeleckou formu si dnes přivezl Štěpán. Chápu, že je těžké se přeorientovat z 5+1 na 4+1, ale pokud chceme na turnaji uspět, musíme hrát náš fotbal od začátku a vyvarovat se zbytečných ztrát. Nicméně klukům patří pochvala za zvládnutí zápasu a snadnou výhru.

Vršky - Kolovraty 23:7 ( 6:1, 2:2, 10:2, 5:2 ) i celkové vítězství ze dvou hřišť 35:15.