Ondrášovka Cup - hodnocení

13.09.2018 14:16

Dnes jsme se vydali na předkolo Ondrášovky do Nespek, kde jsme se chtěli poprat o jediné postupové místo do kvalifikace. Tým jsme museli doplnit klukama od Mirka, a tak jsme byli zvědaví jak se s tím kluci poperou. Hned v prvním zápase proti Uhříněvsi se kluci trápili ( především s koncovkou ), ale zápas díky konci zvládli a připsali si první vítězství. V dalším zápase proti Jesenici jsme pokračovali v neproměňování tutovek ( jen Oliver zazdil 4 v prvních minutách, pak mu skvěle sekundoval Štěpán ), pak se hra trochu srovnala a opět díky druhé desetiminutovce jsme zvítězili. Ve třetím zápase proti Admiře byl obraz hry úplně jiný, protože se klukům skvěle podařil vstup do zápasu, kdy jsme po pěti minutách vedli 4:0, potom se utkání trochu vyhrotilo důraznější hrou na obou stranách a nechali jsme soupeře, aby s námi srovnal krok ( asi naše nejlepší utkání ). Naštěstí se kluci opět uklidnili a dotáhli zápas do vítězného konce. potom jsme měli jeden zápas pauzu, protože se tým z Bezdružic nedostavil. Paradoxně nám tato pauza spíše uškodila a kluci se už nedokázali znovu nastartovat. V zápase proti FA Praha jsme stále zaostávali o gól a až zlepšený výkon a hlavně proměnění šancí nám dalo možnost stále myslet na vítězství v turnaji. Z toho nás, ale rychle vyvedlo utkání s FA ČB, kdy jsme sice vedli, ale potom jsme odešli jak fyzicky, tak i herně. Tento zápas se bohužel nepovedl Dominikovi v bráně, který jinak celý turnaj odchytal výborně. Do posledního zápasu s Duklou JM jsme šli s vědomím, že pouze vítězství a ještě nutná pomoc soupeřů nám může dát šanci na celkové prvenství. Kluci tento zápas už nezvládli fyzicky, a tak jsme turnaj zakončili prohrou, která nás nakonec odsunula až na třetí místo. Opět se nám ukázalo, že naší největší slabinou, je proměňování šancí. Pochvalu za dnešní den si zaslouží Zdenda (2010), který se mezi klukama neztratil a zahrál velice dobře.

Vršky - Uhříněves     3:1 ( Oliver 2, Štěpán )

Vršky - Jesenice       4:2 ( Štěpán 2, Šíma, Oliver )

Vršky - Admira         6:3 ( Oliver 4, Štěpán, Šimon K.)

Vršky - FA Praha      3:2 ( Oliver, Adam, Štěpán )

Vršky - FA ČB          1:4 ( Oliver )

Vršky - Dukla JM      1:3 (Šimon K.)

Tak kluci nezbývá nám nic jiného, než na sobě více makat a pokusit se postoupit příští rok.